Cnn Türk

Cnn Türk Canlı

Son güncelleme : 20 Haziran 2017

Cnn Türk, Doğan Grubu'na bağlı ulusal haber kanalıdır. Kanalda canlı yayınların yanı sıra banttan yayınlarda bulunmaktadır. Özellikle haber programları ve gece Mesut Yar'ın programı çok izlenmektedir. Haber kanalları arasında kaliteli yayın yapan, izleyicisi ile sürekli iletişim halinde olan ve canlı yayın bağlantıları ile anlık haberleri aktaran nadir kanallardan. Hava durumu gibi bilgileri de aktarmaya çalışan kanal, 7 gün 24 saat izleyicileri ile kesintisiz yayın yapmaktadır. Türksat 4A üzerinden yayın yapan kanal Teledünya, D-Smart, Digitürk gibi dijital canlı yayın platformlarından da ulaşılabilmektedir.

CNNTürk'ün, en çok izlenen haber kanalları arasında yer almasının sebebi tarafsız haber yayını yapması ve sansür koymadan yayın yapmaya çalışmasıdır. Habertürk, Halk TV ve NTV gibi haber kanalları rakibi gibi görünse de CNN Türk'ün kendine has izleyici kitlesi bulunmaktadır. Bu nedenle olsa gerek reyting seviyesi hep aynı düzeydedir. Yayın akışındaki çeşitli programlar ile zengin bir arşive sahip olan kanal cepten ve bilgisayar üzerinden de seyredilebilmektedir. Canlı tv sitemiz üzerinden de yayın akışı, frekans bilgilerinin yanı sıra tüm programlar ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cnn Türk Programları Nelerdir? : 10'dan Sonrası, 1919 - 1920 Belgeseli, 5N 1K, Afiş, Akıl Çemberi, Ana Haber, Başarıya Doğru, Baştan Sona, Bugün, Burada Hayat Var, Eğrisi Doğrusu, En Yeni Beş, Falan Filan, Güne Merhaba, Günlük, Günün Ekonomisi, Hakan Çelik ile Hafta Sonu, Işıltılar, İnsanlık Hali, Kanseri Yenmek, Ne Oluyor, Özel Sektör, Para Dedektifi, Parametre, Seyirci Kalmayın, Spor Vizyon, Tarafsız Bölge, Yeşil Doğa, Yol Üstü Lezzet Durakları

Nasıl netten izleyebilirim? : Cnn Türk Canlı Yayın, Cnn Türk İzle ve Cnn Türk Canlı Mobil gibi kelimelerde ecanlitvizle.co adresini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Cnn Türk HD Frekans BilgileriUydu -> Türksat 4A, Frekans -> 12245 Mhz, Polarizayon -> Yatay (H), Sembol Oranı -> 27500, FEC -> 5/6
Not : Aynı frekans üzerinde Kanal D HD, TV2 HD ve TAY TV HD kanalları da bulunmaktadır.
  • Ünvan DTV HABER VE GÖRSEL YAYINCILIK A.Ş.
  • Yayın Merkezi İstanbul
  • Web www.cnnturk.com
  • E-mail [email protected]
  • Telefon 0212 413 51 11
  • Adres Doğan TV Center 100 Yıl Mah. 34204 Bağcılar İstanbul